Czym jest dla was gitara?

- offtop
Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Czym jest dla was gitara?

Postautor: Jakub_Z. » 06 stycznia 2011, 14:49 - czw

...czyli temat potrzebny do licencjatu:D

Piszcie, jak postrzegacie swoje gitary. Czym są dla Was - czy może narzędziem, instrumentem do wyrażania emocji, czy może przedmiotem służącym rozrywce? Albo podrywacie na nie panny? :)

Liczę na dużą dyskusję i ciekawe przemyślenia!
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Re: Czym jest dla was gitara?

Postautor: DanielWOLF » 06 stycznia 2011, 14:56 - czw

Fajny temat Kuba ^_^ Hmm... mi służy na pewno do wyrażania emocji dosłownie w każdej sytuacji. Czy zły, czy wesoły zawszę mogę z nią kontemplować swoje chwile, a co do panien to owszem, grałem dwóm i oczy mydlane miały :D

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 stycznia 2011, 15:05 - czw

No, o coś takiego mi właśnie chodzi!
Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawych i głębokich przemyśleń, może nawet jakichś anegdot etc. abym mógł napisać dobrą pracę:)
Obrazek

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 06 stycznia 2011, 15:15 - czw

Wieczorem coś napiszę dłuższego, teraz powiem tylko tyle, że gitara/muzyka jest dla mnie czymś do czego mogę uciec oraz sposobem poznawania fajnych ludzi ;]
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 06 stycznia 2011, 16:05 - czw

Zanczę od tego, że bardzo osobiście traktuję mój intrument i mam taką regułę, że kobiety i gitary nie pożyczam. Nigdy, nikomu. Ona ma swoje imię i dla mnie jest czymś więcej niż kawałkiem drewna. Co ciekawe, resztę mojego sprzętu (wzmacnaicze, kostki, kaczka, stary akustyk Defila, harmonijka itp) już w ten sposób nie traktuję. Tak wiem, normalnym to ja nie jestem, hehe powiedzcie mi coś ,czego nie wiem :P
Poza tym na pewno pozwala mi wyrazić emocje. Gitara jest na tyle uniwersalnym instrumentem, że można za jej pomocą przedstawić całe spektrum uczuć. Gitara pozwala wyrazić mi się jako człowieka, "artystę", jednostkę. Pomaga nawiązać nowe znajomości, przełamuje pierwsze lody (ciekawe jest to, że ludzie z gitarą na różnego typu imprezach/spotkaniach prawie zawsze wzbudzają sympatię).
Nie używałem nigdy gitary do wyrywania panien, bo uważam że są lepsze sposoby. Tym bardziej, że już mam kobietę. Ale inna sprawa że laski lecą na gitarę ;) Kwestia czy chcesz to wykorzystać.
Granie pomaga mi się też zrelaksować i przestać myśleć o różnych sprawach dnia codziennego.

Awatar użytkownika
Dale Cooper
Administrator

Postautor: Dale Cooper » 06 stycznia 2011, 16:34 - czw

Kuba, na ile słów chcesz esej? :D

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 stycznia 2011, 16:52 - czw

Jak najwięcej i szczerze przede wszystkim! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
wlosien
I have 12" d***!

Postautor: wlosien » 06 stycznia 2011, 17:01 - czw

a jeśli napiszę, że to narzędzie do czynienia destrukcji i oddawania czci kudłatemu, to się nada? ;]
Ruchasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?
Yo Koks.http://www.youtube.com/watch?v=lXbVUbfJcvI

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 stycznia 2011, 17:02 - czw

No właśnie na takie wypowiedzi też czekam ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 06 stycznia 2011, 18:25 - czw

Ja ostatnio stwierdziłem, że jest moim całym życiem. jestem maniakiem gitary, wariatem i szajbusem. Codzienne blisko dwugodzinne hałasowanie jest jak terapia. Grzebanie w bebechach jak praca chirurga. Nagrywanie i wymyślanie muzy proces imaginacji ego. kupowanie kolejnego instrumentu radość mojego kredytodawcy. Gitara jest całym moim światem.

Wróć do „Hydepark”