Linux i symulacje wzmacniaczy...

- jak nagrywać w domu i nie tylko
Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Re: Linux i symulacje wzmacniaczy...

Postautor: Jakub_Z. » 22 czerwca 2011, 11:11 - śr

Michuu1059 pisze:przerzucę się chyba z powrotem na sevena jak mi wszystko do muzy będzie działać
Siódemka ma straszne problemy z interfejsami od L6, więc powodzenia życzę :)
Obrazek

lebki

Postautor: lebki » 22 czerwca 2011, 11:47 - śr

Michuu1059 pisze:visty nie porównuj do niczego bo to najgorszy system jaki widziałem -.-
Ja tam cisnę xp, ale przerzucę się chyba z powrotem na sevena jak mi wszystko do muzy będzie działać

Dokładnie, a po dwóch latach używalności niestety jest coraz gorzej. Na Sevena nie mam narazie kasiory, więc muszę zostać przy tym co jest + Jolicloud, który jak narazie zastąpił winde w 100%. Nawet w Baldura można pograć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kukielek

Postautor: Kukielek » 24 czerwca 2011, 14:48 - pt

A jak ze stabilnością systemu. Bo widzisz, tak sobie próbuje odpowiedzieć na pytanie dlaczego producenci tych ze oprogramowan nie robi wydan dla linuksa. 1. odpowiedz jaka mi chodzi po glowie to popularnosc programu, jezeli system nie jest dosc skomercjalizowany to moze byc problem ze wszelkimi aktualizacjami i zgodnoscia a co za tym idzie..... ze stabilnoscia. i wlasnie to jest 2 odpowiedz. I co z tego ze program chodzi nawet dobrze. Ale przyjdzie taki czas ze bedziesz sobie robil muzyke i bedziesz zapominal save'owac projekt. Wywali Ci pare razy sesje, dostaniesz kurwicy i tyle, poza tym wtyczki tez sie obrazaja na srodowisko- szczegolnie te ktore trzeba instalowac obok reapera i potem wklejac dopiero je do katalogu. Stad wlasnie mi sie wydaje wynikla popularnosc maca w srodowisku audio. Byl poprostu najbardziej stabilny i kompatybilny. Dopiero teraz "niedawno" wyszledl windows 7 i wg ludzi pracujacych w branzy (dalej na macach) to mozna powidziec ze dorownuje stabilnoscia do oprogramowania apple'a. Wiec jezeli masz mozliwosc korzystaj z systemow do ktorych masz "bez laski" uaktualnienia i sterowniki.

Awatar użytkownika
MAILOSZ_YARR
Sponsor

Postautor: MAILOSZ_YARR » 09 czerwca 2012, 12:22 - sob

Komercjalnego oprogramowania na Linuxa się po prostu nie opłaca robić, z tego względu, że użytkownicy tej rodziny systemów przyzwyczaili się do darmowego softu.

Wróć do „Recording”