Auto - Kaczka VST

- jak nagrywać w domu i nie tylko
lebki

Auto - Kaczka VST

Postautor: lebki » 20 maja 2011, 15:40 - pt

Cześć.
Poszukuję wtyczki z automatyczną kaczką (coś co będzie machać pedałem <bez skojarzeń> za mnie). Niestety nie posiadam pedału ekspresji itp bajerów, a chciałbym użyć wah'a w solówce do sweet child of mine...
Pomożecie ? Wszystko co do tej pory znalazłem wymagało zmieniania wartości filtra ręcznie (suwaki itp)...
Obrazek

RPA
Moderator

Re: Auto - Kaczka VST

Postautor: RPA » 20 maja 2011, 16:03 - pt

Znajdź sobie kolegę machającego myszą. Autowah nie da rady, nie będzie brzmiał tak samo.
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

lebki

Postautor: lebki » 20 maja 2011, 16:06 - pt

bueheh :) To już wolę pomachać w trakcie masterowania sam :D. W Berindżeże V-amp miałem taką auto-kaczkę. Fakt brzmiało to jak pigmej ....
Ps. Czy Jak zwykłego CryBaby wepnę między wiosło a Pod Studio GX'a to wszystko zagada tak jak trzeba ?
Obrazek

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 20 maja 2011, 16:21 - pt

Normalnie zadziała, kaczkę wpina się przed preamp, zaraz za gitarą. Niektórzy artyści próbują w pętlę :D
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 24 maja 2011, 21:15 - wt

Tak BTW to w Amplitube Metal* jest całkiem spoko auto-kaczka. Znaczy się normalna kaczka, ale można ją na auto przestawić.

*w innych amplitubach pewno też.
Obrazek

Wróć do „Recording”