Darmowe ampsimy...

- jak nagrywać w domu i nie tylko
Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Re: Darmowe ampsimy...

Postautor: DanielWOLF » 07 marca 2011, 14:51 - pn

Zajebiaszcze :D

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 07 marca 2011, 18:00 - pn

PODFarmy, Gitarrigi, Amplituby i inne drogie pierdoły wysiadają przy darmówkach LePou :D
Coby nie było jeszcze trochę kręcenia mnie czeka...
Obrazek

Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Postautor: Michuu1059 » 09 marca 2011, 17:21 - śr

POD Farm dla mnie trochę za cienki jest, Guitar Rig w ogóle mi się nie podoba, na razie bardzo mi się podoba Amplitube Metal, ale szukam jakiś innych fajnych wtyczek, najlepiej darmowych.

Jakub, nie myślałeś żeby samemu sobie vst pisać? W Reaperze jest wbudowany prosty język JS, dużo do czytania nie ma, wszystko opisane na stronie reapera, tylko trzeba mieć pomysł i wiedzieć co zrobić z dźwiękiem. Ja mam w planach jeszcze w tym roku zacząć ogarniać vst w C++.

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 09 marca 2011, 17:54 - śr

Oj obstawiam, że to nie akie proste jak Ci się wydaje. Ale powo ;)

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 09 marca 2011, 18:05 - śr

Jak coś napiszesz to się podziel :]
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
rafaufaufau
Sponsor

Postautor: rafaufaufau » 09 marca 2011, 18:13 - śr

Czekam na VST SIM wzmaka DiMavery :)))
Obrazek

Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Postautor: Michuu1059 » 09 marca 2011, 19:22 - śr

No na razie niczego nie napiszę, w szkole w tym JS piszemy teraz Arkanoida, hehe, tylko że ja chory jestem i nie było mnie w szkole więc sam go chyba napiszę któryś dzień. A vst mam zamiar pisać dopiero w c++, więc któryś rok na ogarnięcie przy moim tempie zejdzie. Ale gdybym kiedyś coś napisał, to się podzielę. A jak bym coś w JS napisał to bym nawet jakiś poradnik może walnął.
Na razie zawracam głowę nauczycielowi od programowania żeby zostawić tego żałosnego pascala i już zacząć c++.

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 09 marca 2011, 19:22 - śr

Jezu, ja to nie mam pojęcia o wzmakach, o ich działaniu, o pisaniu programów, więc raczej ciężka przeprawa z tym będzie :D Mam po prostu taką zasadę, że nie obchodzi mnie kto robił plugin/wzmacniacz - najważniejsze żeby mi brzmienie "robiło" :E
Obrazek

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 czerwca 2011, 12:55 - pn

Korzystając z odrobiny wolnego czasu przysiadłem wreszcie trochę z gitarą i wypróbowałem paczkę odpowiedzi impulsowych od Rafaua. Testując impulsy paczki mesy z dwóch różnych ustawień mikrofonu bardzo spodobało mi się to brzmienie, a najlepiej wypada tutaj symulacja X30 od TSE... Miazga po prostu! Chyba jako jedyna wyłapuje też tą taką fajną charakterystykę dzwonienia strun, czy jak to tam nazwać... No taki brzęk fajowy, który mi robi, co brzmi jakby wszystko było grane na nowiuteńkich strunach - a struny nowiuteńkie jednak nie są. Próbek nie będzie, bo jak się okazuje wyszedłem z wprawy i aż mi głupio, że nic sensownego nie potrafię wymyślić. Jakby nie było polecam TSE X30 całym swoim sercem, łapami i kostką :E

Cholera no, niech te studia się kończą to będę mógł dłużej przysiąść i w końcu zająć się wymianą elektroniki łoszburna:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Raven
Sponsor

Postautor: Raven » 06 czerwca 2011, 13:01 - pn

Podeślesz te paczuszke?

Mi się z moich podoba impuls Framusa 412 na V30, reszta przy niej jakoś sztucznie brzmi ;)
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

lunapar || https://soundcloud.com/mikeraven

Wróć do „Recording”